ÖZEL UÇAK KİRALAMA

İdajet havacılık olarak 20 yıllık tecrübemiz ile siz sayın müşterilerimize özel tahsis edilen özel uçakla kaliteyi, hızı ve konforu, zamandan tasarrufu sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Yıllar boyunca
sektördeki ikili ilişkilerimiz ve güvenilirliğimiz ile müşterilerimiz için yüzlerce fazla Hafif, Orta ve Ağır jete erişebilmemizi sağlayan özel erişim ağımızı oluşturduk.
Seyahatinizi gelin birlikte planlayalım. Ailenizle gideceğiniz bir tatil, acilen yetişmeniz gereken bir yurt dışı ya da şehir dışı iş toplantısı, kıtalararası uçuş, helikopter ile boğaz turu, şirketiniz ile gideceğiniz bir iş gezisi veya bunlara benzer tüm seyahat planlarınız için bize ulaşmanız yeterli. Uzman ekibimiz en iyi fiyat, konfor ve emniyet ilkelerini baz alarak sizler için seyahatinizi planlayacaktır

İdajet havacılık olarak 20 yıllık tecrübemiz ile siz sayın müşterilerimize özel tahsis edilen özel uçakla kaliteyi, hızı ve konforu, zamandan tasarrufu sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

HELİKOPTER KİRALAMA

Özel jet kiralama ve diğer hizmetlerimize ek olarak Idajet, müşterilerine özel helikopter kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bir helikopter uçuşu, havaalanlarını ve şehirleri birbirine bağlamanın h ızlı ve verimli bir yolunu sunar; veya yer trafiğinden kaçınarak gitmek istediğiniz noktalara hızlıca ulaşabilirsiniz. İstanbul, Antalya, Bodrum, Marmaris, İzmir gibi turistik şehirlerde saatlik helikopterler turları ve evlilik teklifleri için helikopter kiralama talepleriniz için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

AMBULANS UÇAK KİRALAMA

Hava ambulansı kiralama özel sağlık sorunları olan yolcularımızı bulundukları yerden istedikleri ülke hastane ve kliniklerine taşımak üzerine kurulmuştur. Bu hizmet ağı zaman içerisinde medikal ekipman taşınması ile geliştirilmiştir.
T.C. Sağlık Bakanlığı hava aracı uygunluk belgesine sahip, yoğun bakım ünitesinden farksız olan tüm medikal ekipmanları olan, tecrübeli pilot ekibi, alanlarında uzman doktor, hemşire ve medikal ekiplere sahip uçaklar ile uçuşlarınızı gerçekleştiriyoruz.