Hakkımızda

İdajet Havacılık çalışanları yaklaşık 20 yıldır Havacılık sektöründe Yönetim, Uçuş Operasyon, Uçuş Planlama, Ekip Planlama, Ekip Tahsis, Yer hizmetleri, Teknik - Bakım , Satış-Pazarlama, Cost Control departmanlarında edindiği tecrübeler ile uçuşunuzun her safhasında oluşabilecek sorunları çözebilme konusunda tecrübelilerdir.

Seyahat talepleriniz doğrultusunda dünya üzerinde gitmek isteyeceğiniz her noktaya sizi ulaştırmamız için kendilerini işlerine adamış çalışma ekibimize haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Erişimimizde bulunan 7000 den fazla Hava Aracı ile sizleri gitmek istediğiniz noktaya en kısa sürede ve en emniyetli şekilde ulaştırmak ana hedefimizdir. Özel jet uçuşlarının yanı sıra branşında tecrübeli medikal ekiplerimizle sizleri ya da hasta yakınlarınızı bulundukları noktadan kara ambulansı ile en yakın havalimanına, oradan da ambulans uçaklar ile talep edilen her havalimanına taşıyabilmekteyiz. Ambulans jetlerimiz tam donanımlı ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile uçuşlarınıza 7/24 hazır durumdadır.

Uçuş taleplerinize en uygun Hava Araçlarını , uçak içi sıcak ve soğuk yemek ikramları, havalimanı ulaşım, otel, araç ve yat kiralama hizmetlerini sunuyoruz.

Uçuşunuz tamamlandıktan sonraki görüşleriniz bizim için kıymetlidir ve en ince ayrıntısına kadar dikkate alınıp, değerlendirilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

İDAJET HAVACILIK

Vizyonumuz

"Havacılık sektöründe sürdürülebilir lüks ve özelleştirilmiş seyahat deneyimleri sunarak, küresel ölçekte erişilebilirlik ve konforu yeniden tanımlamak. Müşterilerimize, dünya çapında her noktaya ulaşım sağlarken, zamanlarını en verimli şekilde kullanma ve özel gereksinimlerine uygun birinci sınıf hizmet sunma konusunda öncü olmak. Teknolojiyi ve yenilikçi çözümleri benimseyerek, özel jet kiralama sektöründe devrim yaratmak ve müşteri memnuniyetini her daim en üst düzeyde tutmak."

Misyonumuz

"Müşterilerimize, özel jet kiralama sürecinin her aşamasında, özelleştirilmiş ve unutulmaz bir deneyim sunmak. Güvenlik, konfor ve mükemmellik ilkelerini önceliklendirerek, sektördeki en yüksek standartları belirlemek. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler üretmek. Çevresel sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma taahhüdünde bulunmak. Özel jet kiralama hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, seyahat etmenin lüks ve özel yönlerini herkes için erişilebilir kılmak."